Home  /  Mapa stránok  /  E-mail  /  Print page SK  /  EN  /  DE  /  RU
VIRTUÁLNA PREHLIADKA
ONLINE OBJEDNÁVKA
Využite výhody online objednávky našich služieb a ušetrite čas a energiu.
BALÍČKY SLUŽIEB
Tu si môžete vybrať z našich balíčkov služieb.
INFOLINKA
NAŠLI STE NIŽŠIU CENU?
Našli ste nižšiu cenu za porovnateľné služby?
Nachádzate sa: www.companyhouse.eu » Kódex kvality
Kódex kvality

uplatňovaný v spoločnosti CompanyHouse, s.r.o.
  1. Spoločnosť CompanyHouse poskytuje klientsky orientované služby so snahou zvýšiť profitabilitu klientov a úspešnosť podnikania klientov.
  2. Starostlivosť o klienta a poskytovanie bezchybného servisu je prvoradým cieľom spoločnosti CompanyHouse. Tomu podriaďuje všetku svoju činnosť: nezávislosť v rozhodovaní, starostlivosť o klientov z objektívnej pozície, koordinácia a efektívne sprostredkovanie vysoko kvalitných dodávateľov služieb, prehľadná dokumentácia, flexibilita a plánovaná úspešnosť.
  3. Kvalita služieb nie je pre spoločnosť CompanyHouse stav, ale proces neustáleho zdokonaľovania.
  4. Klient a jeho nároky a požiadavky sú impulzom pre neustále zdokonaľovanie postupov a metód uplatňovaných v spoločnosti CompanyHouse.
  5. Spoločnosť CompanyHouse verí v liberálnu podnikateľskú ekonomiku. Je otvorená novým myšlienkam a nápadom, starostlivo ich študuje a napomáha ich formovaniu v súlade so záujmami klientov, štátu a ekonomiky.
  6. Spoločnosť CompanyHouse sa zaviazala poskytovať klientom dokonalý servis. Na to je potrebné veľké množstvo dôvery klientov. Táto dôvera môže existovať a prehlbovať sa iba vtedy, ak sa služby spoločnosti CompanyHouse prejavujú najvyšším stupňom serióznosti, spoľahlivosti, dôveryhodnosti a profesionálnych schopností.
  7. Všetky mechanizmy v spoločnosti CompanyHouse sú orientované tak, aby bola zabezpečená maximálna možná diskrétnosť, ochrana obchodného tajomstva a všetkých dát.
  8. CompanyHouse, je spoločnosť so širokým medzinárodným zázemím. Spolu so svojimi partnermi zamestnáva vysoko kvalifikovaných, medzinárodne skúsených špecialistov. Pre riešenie štandardných, ale aj špecifických problémov má potrebné know-how.