Home  /  Mapa stránok  /  E-mail  /  Print page SK  /  EN  /  DE  /  RU
VIRTUÁLNA PREHLIADKA
ONLINE OBJEDNÁVKA
Využite výhody online objednávky našich služieb a ušetrite čas a energiu.
BALÍČKY SLUŽIEB
Tu si môžete vybrať z našich balíčkov služieb.
INFOLINKA
NAŠLI STE NIŽŠIU CENU?
Našli ste nižšiu cenu za porovnateľné služby?
Nachádzate sa: www.companyhouse.eu » Služby » Ďalšie služby » Komplexná správa spoločnosti
Naše služby:
Virtuálna kancelária | Registračné sídlo | MailDrop | Zasadacie miestnosti | Fly & Work Office - prenájom kancelárie | Ďalšie služby
Ďalšie služby

Doposielanie prijatej pošty
Písomnosti a inú poštu doručenú na adresu vašej spoločnosti v CompanyHouse vám prepošleme vami určeným spôsobom, vo vami stanovených intervaloch a na vami určené miesto kdekoľvek na svete.

Vlastné telefónne číslo
Poskytneme vám miestne príslušné telefónne číslo, ktoré môžete uvádzať na vašich vizitkách a prezentačných materiáloch a zároveň ho využívať na príjem hovorov. Prichádzajúce hovory vybavíme vo vašom mene a na základe vašich inštrukcií, preberieme a spoľahlivo doručíme prijaté odkazy. Toto číslo môže byť taktiež automaticky presmerované priamo na vami určené iné telefónne číslo.

Nestrácajte viac už ani jeden hovor! Všetky vám profesionálne a spoľahlivo vybavíme.

Fax2E-mail
Poskytneme vašej spoločnosti vlastné faxové číslo, ktoré môžete využívať pre príjem faxov. Prijaté faxové správy vám budú automaticky preposlané na vašu e-mailovú adresu v pdf formáte.

E-mail
Poskytneme vám e-mailovú adresu alebo niekoľko e-mailových adries a to buď vo forme vasafirma@businessnet.sk alebo vo forme cokolvek@vasafirma.sk, prípadne cokolvek@vasafirma.eu.

Asistentské a sekretárske služby
Pri prenájme zasadacích alebo kancelárskych priestorov vám poskytneme administratívnu podporu zahŕňajúcu bežné spracovanie dokumentov a bežné administratívne práce (písanie, skenovanie, faxovanie, skartovanie, telefonovanie a prepájanie hovorov, objednávanie taxi služby a ubytovania, rezervácie a pod.). K dispozícii sú aj slovensky a anglicky hovoriace recepčné, ktoré profesionálne a v súlade s business etiketou privítajú a uvedú vaše návštevy.

Web hosting a web design
Zabezpečíme vám priestor pre umiestnenie vašej internetovej prezentácie a postaráme sa o jej vytvorenie, prípadne vytvorenie e-business aplikácie podľa vašich požiadaviek. Vaša prezentácia bude v internetovom prostredí zverejnená buď vo forme www.businessnet.sk/vasafirma alebo vo forme www.vasafirma.sk (www.vasafirma.eu, www.vasafirma.com).

Komplexná správa spoločnosti
Odbremeníme vás od administratívnych starostí súvisiacich s bežným chodom vašej spoločnosti. Služba zahŕňa:


  • zastupovanie pred miestne príslušnými úradmi,

  • spracovanie prvotných účtovných dokladov,

  • vedenie jednoduchého alebo podvojného účtovníctva,

  • zabezpečenie účtovných auditov a daňového poradenstva,

  • zorganizovanie valného zhromaždenia,

  • zaistenie vypracovania zmlúv a iných právnych dokumentov,

  • zabezpečenie právneho servisu,

  • sprostredkovanie prekladateľských a tlmočníckych služieb a podobne.


Nestrácajte čas tým, čo môžu za vás urobiť iní. Venujte sa rozvoju svojho biznisu.

Kaviareň CompanyCafe
Vo foyeri administratívneho centra CompanyHouse sa nachádza útulná kaviareň CompanyCafe, ktorú môžete využiť na neformálne biznis stretnutia, prípadne si v nej môžete vychutnať kvalitnú kávu Mauro pri vyzdvihnutí vašich poštových zásielok. Samozrejmosťou je denná tlač či bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu. CompanyCafe môžete využiť aj pre účely občerstvenia pri organizovaní seminárov, workshopov alebo prezentácií v našom administratívnom centre CompanyHouse.

Apartmán CompanyRoom
Ak ste obchodní cestujúci, iste oceníte možnosť kvalitného ubytovania v príjemnom apartmáne CompanyRoom, ktorý sa nachádza na treťom poschodí administratívneho centra CompanyHouse. Apartmán umožňuje ubytovanie pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe a jeho súčasťou je kompletne vybavená kuchyňa, pracovný kútik, kúpeľňa s masážnou vaňou, minibar, WiFi pripojenie k internetu a telefónna linka. Raňajky podľa vášho výberu si môžete vychutnať v kaviarni CompanyCafe.